Sluneční sféra

Petra Nováková - Duchovní komunikace se Sluneční sférou

Spojené Síly Světla, prosím, kdo pro mě máte informace? Vnímám určité impulzy, pocit vyššího napojení. Odkud přichází? Děkuji. (Duchovní komunikace z 10. 3. 2012)

 

Nová sféra: „Jsem ráda, že jsi mé impulzy zaznamenala. Pochází opravdu z vyšších míst, kde trvale ještě nejsi stabilizována. Z míst nad hranicí 18. úrovně. Která se otevírá i tobě. Jsem sféra, která vám má zde pomoci. Mé impulzy vás budou dále provázet a ukazovat a také postupně otvírat všechny další možnosti, které vám 18. úroveň přináší. Již vnímáš mé energie, ale ještě neznáš mé jméno.

Jsem Sluneční sféra. Vždy se nad dalším novým jménem podivuješ. Nemusíš. Vždy ti přijde ten správný název. Je dobře, že se snažíš vyhledat ten nejlepší, nejčistší název, který nejvíce odpovídá skutečnosti, ale pochybovat nemusíš.

Mé energie jsou velmi významné pro život a vývoj ve hmotě. 18. úroveň má přesně tyto předpoklady v sobě. O tom už vás informovala Příroda. Slunce dává život vaší Planetě. Na Zemi.

Mé energie zajišťují život ve všem stvořeném. Tedy i na Zemi. Vývoj na Zemi ve hmotě prozatím ještě neprobíhá podle světelných principů. Toho chce teprve dosáhnout. To bude náš společný úkol.

Mé energie vám pomohou zvýšit sluneční energie ve svých bytostech. Tím ve vás probudí to, co má být uvedeno v život, aby vám to pomohlo dovést nejvyšší impulzy pro světelný vývoj až do hmoty. Sluneční energie probouzí i to, co se zdálo být již dávno mrtvé. I tam, kde se zdálo, že nemůže nic vyklíčit, se objeví nové zárodky vývoje. I na místech, kde byla dříve uhnízděna Temnota, a po její likvidaci a důsledné očistě prostoru vzniklo zdánlivé prázdno, se mohou objevit zcela nové věci.

Vaše bytosti se již dlouho čistí. Pročištěná místa se vylaďují stále výš ve Světle a tím se celá vaše bytost stává harmoničtější, vyrovnanější. Na místech, která jsou připravena, může začít klíčit nový „život“. Stačí impulz. A vaše bytosti připraveny jsou, pokud vás mé impulzy osloví.

Správně vnímáš, je důležité nakreslit obrázek mých energií, které budou prozařovat vaši bytost a vnášet nový život do míst, která jsou připravena se otevřít a přinést vám i vývoji nové možnosti, jak se dále posouvat co nejvíce ve Světle na hmotné rovině.

Obraz kresli v A3, je to důležité. Jeho energie budou velmi silné, na menší formát by se nevešly. I přesto, že mé energie jsou podobné Slunci, budou hřát, přesto má podoba nebude podobou Slunce, jak ho znáte z oblohy. Bude složitější. Sama uvidíš."

© Petra Nováková, březen 2012