Pramen Života

Petra Nováková-Duchovní komunikace se Sférou harmonického Ticha

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace k momentální situaci a k mým novým obrázkům. Děkuji. (Duchovní komunikace ze 13. 2. 2012)

 

Sféra harmonického Ticha: „ Dnes se ti podařilo dokončit další dva obrázky. Někdy přenesení impulzů není jednoduché, jak sis vyzkoušela. Nakonec však oba obrázky byly propojené s čistými energiemi, které jejich vytvoření inspirovaly...

Teď tvůj druhý obraz. Správně jsi vnímala jeho název. Jde skutečně o Pramen Života. Mimořádné energie, které uvolňují i ze zdánlivě pustých míst život. Který tam je, dřímá. Buď byl uvězněn, nebo ukryt anebo se ještě neprobudil.

Každý máte v sobě takový pramen mimořádné síly a schopností, cennost, která se může probudit až ve chvíli vaší připravenosti, ve chvíli, kdy tyto schopnosti budete moci využít. Každý z vás však nejprve musí projít určitý kus cesty, dojít do určitého bodu očisty. Kdy jeho vlastní minulost již pro něj ani pro druhé nepředstavuje nebezpečí a kdy je připraven začít novou etapu svého života. Etapu budování nového. Nejprve však je vždy nutné si pořádně uklidit. Teprve pak můžete začít tvořit. A nic vás v tom nebude omezovat. Žádná špína, nevyřízené účty, neuzavřená minulost.

Pramen takového nového života dřímá v každém z vás. Ve chvíli, kdy budete vnímat, že je čas jej probudit, obraz vás osloví a pomůže vám v tom. Nebojte. Pokud nejste připravení, bude obraz pomáhat v očištění všeho, co probuzení tohoto vašeho pramene brání. A i to je důležité. Energie z obrazu budou váš pramínek posilovat. Ten pak bude tlačit přesně na ta místa, která ještě nemáte zpracována. Pomůže vám tak vidět, na čem je důležité pracovat, aby se váš vývoj posouval dál.

Každý obraz, pokud má pro vás přínos a jste na jeho energie vyladění, vás osloví. Pokud pro vás nic nepřináší, jednoduše vás neosloví. To sami musíte vnímat.

Pak však některý obraz může u vás navodit pocit strachu. Strach z věcí, které by však měly být vaší součástí, na jejichž vyvážení je potřeba pracovat. Na to si však musí odpovědět každý sám nebo o radu požádat.

Ne každý obraz pohladí. Některé jsou pracovní a pomáhají vám v očistě, ve zbavení se starých struktur, návyků. Což je vždy obtížné a harmonický pocit se dostaví nikoli při procesu, ale až po jeho dokončení. Vyrovnání se s minulostí bývá mnohdy bolestivé. I přesto je nutné učinit.

Pramen života vám pomůže najít v sobě to, co vám chybí a to, co k dalšímu vývoji, k další práci na sobě potřebujete. Probuďte v sobě všechny čisté prameny, aby pomohly očistit kalné vody vaší minulosti. Žádejte o energie, ve všem vám pomohou."

© Petra Nováková, únor 2012