Svítání

 

Petra Nováková - Duchovní komunikace se Sférou harmonického Ticha

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace k dnešnímu dni. Co znamená, představuje nový obraz Svítání? Děkuji. (Duchovní komunikace z 27. 1. 2012)

 

Sféra harmonického Ticha: „ Obraz Svítání se velmi vymyká od ostatních. A to nejen svým ztvárněním hmotným, ale hlavně svým energetickým nábojem. Jde o obraz, který vás připravuje na nový začátek. Přináší energie novosti, nového jitra, kdy vše se probouzí k životu.

Ochranné energie, které všude leží, se v podobě mlhavých závojů zvedají, aby odhalily novou, čerstvou krásu, která se probouzí.

Obraz přináší kouzlo svítání, nového dne, který je příslibem nových možností. Vše je živé, čerstvé, svěží, plné energie. Přináší novou naději. Dává možnost uzavřít to předchozí a otevřít nové.

Navíc tento okamžik přináší zvláštní kouzlo, náboj. Kdy sluneční paprsky znovu hledají cestu k matičce Zemi, k pozemské Přírodě, aby jí znovu probudily k životu a umožnily další tvůrčí procesy. Sluneční paprsky tak zvou k novému vývoji a mlžný závoj odkrývá tajemství, které přes noc uzrálo.

Svítání je okamžikem, kdy sny přestávají být pouhými sny, ale dostávají možnost stát se skutečností. Přerodit se v realitu.

Ochranné energie stoupají vzhůru, aby nechaly paprskům prostor a nová semínka, která se přes noc uchytila, dostala šanci růst a zrát. Dostala šanci k životu. Tato slova jsou pouhým připodobněním energetické situace, která každý nový den probíhá. A je to stejně tak vzhledem k vývoji.

Každý den přináší úplně nové příležitosti, které zrají v průběhu noci, aby vás ráno mohly přivítat a provázet vás celý den různými událostmi a situacemi, které vás posouvají dál. Tohle je obraz Svítání. Tohle všechno a ještě mnohem víc.

Přírodní procesy jsou tím nejdokonalejším, co v rámci hmotného života probíhá. Ne náhodou se od Přírody lidé učí. Tento čistý, povznášející, tvůrčí a probouzející náboj přináší obraz ve formě energií až k vám. Jde o nejdokonalejší energie přírodních procesů, které doslova hýbou životem.

Jen málo z vás však by pro tyto energie každé ráno vstávalo a vychutnávalo si jejich pozvolný příchod, kdy intenzita sílí v téměř nepatrných krůčcích, až k úplnému procitnutí. Kdy vám energie dají čas všechnu tu nádheru vstřebat a pak vás vedou k vašemu prvnímu kroku v novém dni. V novém dni, který znamená vždy nový začátek."

Ráno má nejsilnější energetický náboj. Kdo má možnost jeho energie vnímat, celý den ho pak provází a neopustí, dokud své poslání pro tento den nesplní. A pomáhají mu na jeho celodenní pouti. Jen málokdo z vás má možnost tyto energie vnímat a přitom jsou pro váš start do nového dne velmi důležité. Pomáhají vše lépe zvládat, přináší optimismus, naději. Pomáhají nést vaše břímě, obrušují hrany nepříjemných událostí, úkolů. Vnímejte tyto energie a každé ráno pak bude pro vás novou výzvou přinášející radost z jejího plnění.

© Petra Nováková, únor 2012