Sféra Čiré Radosti

Petra Nováková-Duchovní komunikace se Sférou Čiré Radosti

Spojené Síly Světla, prosím o aktuální informace ohledně momentální situace. Děkuji. (Duchovní komunikace z 12. 12. 2011)

 

Sféra Čiré Radosti: „I my se spolu konečně dostáváme do kontaktu. Nadešel k tomu ten správný čas. Správně vnímáš, že na mé energie máš dosah. Který je velmi trvalý. Proto mé energie vnímáš často a pomáhají Ti ve Tvém vývoji. Pro Tebe je to velký dar. Protože tyto energie Ti pomáhají vše vidět v pravém světle. To znamená ve všem spatřovat energie Světla. Pokud tam jsou. Které vystupují na povrch a činí Tě tak šťastnou.

Zároveň energie Čiré Radosti jsou pro Tebe jakýmsi brněním proti Temným manipulujícím energiím chaosu, nepohody, které se Vás snaží rozložit. Proto dokážeš zvládnout a ustát i nepříjemné věci, proto nepropadáš destrukcím. Proto Tě temné vrstvy nestahují, nevychylují. Anebo jen do té míry, ve které si stále zachováš čistý pohled neovlivněný temným oparem. Který se z Vašich vlastních vrstev šíří. Paní Talandová se dokázala na mé energie napojit a umožnila tak dalším, aby se se mnou spojovali, a mé energie jim pak pomáhají. Obraz však bude také zapotřebí přenést, aby bytostem prozařoval radostí jejich domov. Aby si tuto radost dokázaly co nejdéle podržet, aby se stala jejich součástí.

Mé energie Radosti pomáhají pozvednout se pod tíhou temné minulosti. Pomáhají radovat se z každého střípku Světla, který je obsažen téměř ve všem. Pomáhají udržet si světelný nadhled a vnímat každý dotek Světla jako radost. Pokud je bytost takto pozitivně naladěna, zvládá svou očistu daleko snáze a tím rychleji postupuje vpřed. Navíc tato všudypřítomná radost pomáhá také nelpět na starém, ale s radostí a očekáváním přijímat to nové.

Pozitivní naladění umožňuje rychleji budovat nové návyky a zbavovat se těch starých. Které mnohdy bytost velmi svazují. Dokud bytost staré návyky nezmění, nepřekoná, nemůže jít dál. I proto jsou mé energie tak důležité. Očista nemusí být jen trápení, jak ji mnozí berete, prožíváte. Pokud se minulosti nebudete chytat, může očista představovat i radost. Dokonce by ji měla obsahovat.

Samozřejmě v případě, kdy vrstvy jsou tak silné, že bytost drtí i na fyzické rovině, je velmi obtížné samotné čištění ustát, natožpak projevovat radost. Čím více však budete přijímat energie Čiré Radosti, tím lépe budete očistu zvládat. Tím více budete mít energie, tím snáze pak vše půjde. I zpracování temné minulosti. Pokud však bytost není pozitivní a radostná před obnažením vrstev, sotva bude optimističtější při jejich obnažení.

Pomoc je všude kolem Vás. To nejtěžší však mnohdy bývá ji přijmout. Naučte se to. Tím své bytosti pomůžete nejvíce. Síla Vašeho ega je mnohdy mocná. Není však tím, kdo rozhoduje, nemusí být, dokonce by být neměla.

Nechte se vést svým duchovním Já. To nejlépe ví, co potřebujete. Ego vždy vnímá jen hmotu a prospěch v ní. Nebo i prospěch duchovní. Světelný vzestup však není o prospěchu, o pýše, ale je o pokoře. Bez ní se nemůžete posunout."

 

Sféro Čiré Radosti, prosím o informace k novému obrázku, který by měl představovat tvé energie. Děkuji. (Duchovní komunikace ze 4. 2. 2012)

 

Sféra Čiré Radosti:  „Jsem ráda, že se znovu na obrázek ptáš. Již jsme spolu komunikovali o mých energiích, jaký náboj přináší, v čem vám mohou být nápomocné. Ale i obrázek přináší nové věci, o kterých jsme spolu ještě nemluvili.

Povedl se ti ztvárnit každý detail, který mé energie nesou. Proto je obraz velmi univerzální, protože každému může nabídnout širokou paletu, ze které každý dostává to nejlepší pro svou bytost. Proto vše bylo náročné a odtud též pramenil tvůj velký pocit zodpovědnosti ohledně přenesení co nejdokonalejšího, jak to obraz vyžaduje. A skutečně se tak povedlo.

Barevné spektrum nabízí všechny možnosti, které jsou harmonické, navazují na sebe, doplňují se. Žádná nepřebíjí jinou, jsou stejně silné, stejně důležité a existují vedle sebe. Žádná není nadřazená jiné. Tyto možnosti, energie jsou chráněné silnou, přesto jemnou, ne však křehkou přirozenou ochranou, která vychází z propojení s Přírodou. Čirá Radost jako obláčky vychází ven, napovrch, a vznáší se všude okolo. Přináší pocit štěstí, harmonie, klidu, radosti. Povznáší, všemu dává optimistický náboj. Dole modré vlnky připomínají sílu vody, která promývá, čistí, uzdravuje a roznáší tyto čisté energie Přírody dál, k dalším lidem, bytostem, do dalších oblastí. Stejně tak mé energie uzdravují, promývají, vnáší nový náboj, naději, sílu. Konejší a zároveň vzbuzují aktivitu. Působí stejně jako voda. Proto je její symbol na obrázku. Energie se dostanou všude jako voda, i do těch nejmenších skulinek. Prorazí si cestu kamkoli je to potřeba, i do vašeho nitra, pokud jim to dovolíte. To je na vás.

Jakýkoli úkol však lze dělat s pozitivním nábojem, vše pak dostává jiný smysl. I přesto, že jsou povinnosti ve hmotě, které vás drtí, zkuste požádat mě, mé energie o pomoc. Ať už přímo nebo skrze obrázek. Uvidíte, že se vám uleví, vše půjde snáze, radostněji. Každá činnost sebeotravnější by měla přinášet alespoň něco pozitivního. I když to třeba nevidíte. Pomůžu vám to pomoci spatřit. Jde to. Jen se zkuste naučit se jinak dívat. Jinak vnímat. Váš život tím bude bohatší. A nebudete přicházet o energie zbytečnými destrukcemi nad činnostmi, které se udělat musí, protože žijete ve hmotě.

I přesto však hmota nabízí daleko více krásného, než jste zatím schopni vnímat. Sami se ochuzujete o přísun pozitivních energií, které vás povznesou, dobijí. Tím, že tuto krásu nevnímáte. Krásné nejsou jen věci mimořádné. Ale krásné mohou být i zcela obyčejné věci, které vás potkávají každý den. Záleží jen, jakým pohledem se na ně díváte. Zkuste to, uvidíte, o kolik budete bohatší.

Krása je v jednotlivých okamžicích, které dohromady sestaví celé dílo. Váš život. Pokud nevnímáte jeho detaily, nevidíte jejich krásu, těžko budete vnímat úžasně celek. Naučte se to. Vše pak bude pro vás snazší, jednodušší.

V tuto chvíli vám to může připadat nereálné, ale zkoušejte to. Za zkoušku nic nedáte. Můžete jen získat. Ráda vám ve všem pomohu. Ale ten první krok musí být váš.

Lidské bytosti se samy omezují ve všem, co přichází. Svými předsudky, negativními soudy, aniž by nechaly to nové uzrát a otevřít pravou krásu, kterou to s sebou přináší. Krása nepřichází vždy jako rána z čistého nebe, ale často postupně zraje. Sami sobě berete možnosti tím, že nenecháte věci dozrát před tím, než je odsoudíte, na základě vlastního nedostatečného duchovního nadhledu. Dejte sobě i novým věcem šanci. Je to stejné jako ve hmotě.

Než dokonale zvládnete nějakou činnost, zaměstnání, je nutné se nejprve vypracovat. Jen od života čekáte zázraky. Od vás je však nikdo nežádá. Buďte stejně spravedliví k sobě, k druhým i k příležitostem, které přichází. Poznejte jejich pravou podstatu, sílu. Nikdy dopředu nevíte, jak velký význam pro vás budou mít. Nesuďte. Jen se dívejte. Mlčky nechte krásu (možnosti) vyrůst, sledujte ten proces. Proces zrání, vývoje, života. Pak konejte podle svého nejlepšího svědomí, impulzy jsou vždy připravené, aby vás vedli tou nejlepší cestou. Dejte si ten čas poznat, co, jaká perla se skrývá v tom, co právě přichází.

Jako když pomalu rozbalujete dárek, který nevíte, k čemu slouží. On vám své klady sám ukáže. Když mu tu šanci dáte. Proto znovu říkám. Nesuďte. Nejste soudci. Jen vnímejte a vyhodnocujte. Na základě energií, vnitřního náboje. Ne na základě hmotného obalu, do kterého je dárek zabalen. Obal není to nejhlavnější. Pravý poklad se skrývá uvnitř. A vy tento dárek v podobě různých příležitostí, možností, zkoušek často odhodíte, aniž byste poznali jeho pravé bohatství. Ztrácíte tím však jen vy. To si uvědomte.

Proto mé energie vám mají pomoci nahlédnout pod pokličku každé události, situace, ve všem dokázat spatřit pravý smysl, pozitivní náboj. Radost můžete vnímat téměř nepřetržitě. Může na vás dýchnout jen tak, nemusí být žádný důvod. Jen zkuste požádat o mé energie. Zkuste svůj život učinit bohatším. Každý může.  

Energie mé sféry v sobě nesou vznešenost, každou činnost, byť je každodenní rutinou, povznáší na důležitý úkol. Přináší jemnost, cit, ale zároveň důkladnost, pečlivost.

Dokonalost a touha po ní však nemá být nedosažitelným vzorem, který svazuje a tlačí bytost do předepsaných kolonek. Naopak má dávat křídla.

Harmonie v každém okamžiku není snem, leží před vámi (o obraze). I váš život může být takový, jak je zachyceno na obrázku. Čistý, harmonický, vyrovnaný."

© Petra Nováková, únor 2012