Paprsek harmonických tónů

Ivana Zámečníková - Duchovní komunikace se Sférou harmonického ticha a Sférou harmonických tónů.

 

 Prosím Spojené Síly Světla o informace o obrázku, který jsem nakreslila 21. 1. 2012. Jak ho mohu nazvat? Co podporují jeho energie? Děkuji. (Duchovní komunikace z 22. 1. 2012)

 

Sféra harmonického ticha: „Obrázek, který jsi namalovala, je mi velmi blízký. Týká se Sféry harmonických tónů. Je vhodné přinést čisté harmonické energie této sféry do vašeho světa, který je přesycen, doslova zamořen nepřirozenými, negativními, disharmonickými zvuky a šumy na všech různých úrovních a frekvencích.

Tento obrázek pomáhá uvědomit si skutečnou krásu, harmonii a pravou podstatu jednotlivých harmonických tónů, které jsou všude kolem vás. Pomáhá otevřít vaše smysly, vaše duchovní vnímání, směrem k zachycení jemnějších energetických impulsů. Pomáhá přirozenému otevření vnímání jemnějších světelných energií, především samotných tónů a jejich energií vycházejících z Přírody samotné. Zaposlouchejte se do tónů, vnímejte naplno energie, které přináší tento obraz. Jsou to čisté, silné energie Sféry harmonických tónů. Přinášejí vám nejen vnitřní pohlazení, ale i povzbuzení (podpoření) vaší bytosti k vašim dalším posunům na vaší cestě dál a výš ve Světle.

Energie tohoto obrazu podporují naději na příchod lepších, spravedlivějších zítřků, radost ze života a vnitřního sladění s Přírodou a jejími prvotními Světelnými principy. Poskytují vám širší pohled (z více perspektiv)na váš život a jeho možná úskalí.

Z tohoto obrazu můžete vnímat melodie švitořících ptáků a ševelení listí ve větru. Jde o harmonické tóny, které jsou přirozenou součástí vašeho běžného života. Přinášejí vám vnitřní harmonii a klid, umožňují pochopit, že na světě nejste sami. Svět je plný dalších světelných bytostí, které jsou jeho přirozenou součástí. 

Kolem vás je mnoho nádherných podnětů, bytostí, míst, které rezonují s vaším Vnitřním Já, které jsou přirozenou a nenahraditelnou součástí vašeho života. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe, zaposlouchat se do zvuků čisté Přírody a vnímat jejich krásné harmonické energie.“ Děkuji.

 

Prosím Sféru harmonických tónů o informace, které mi chce předat. Jak nazvat obraz, který jsem nakreslila 21. 1. 2012, týkající se Sféry harmonických tónů? Děkuji. (Duchovní komunikace z 24. 12. 2012)

Sféra harmonických tónů: „Děkuji za spojení, které pro mě není až tak obvyklé. Skutečné propojení a možnost komunikace, kterou s tebou prožívám, je pro mě novou zkušeností. Občas jsem za historii lidstva vyslyšela niternou potřebu změny lidí, společnosti, systému a přenosu mých energií důležitých pro určité významné posuny smýšlení lidstva, a tak jsem vyslala určité podněty (impulsy) mých energií obsahující informace (tóny), které bylo vhodné zaznamenat a využít k celkovým posunům na Planetě. Některé bytosti je pak byly schopny nezkresleně zachytit. Tak mohla vzniknout nádherná, čistá, úchvatné díla, která i v této době lidem v životě pomáhají. Tato díla umožňují pocítit alespoň dotek mých energií. Skrz tvůj obraz k vám nyní mohou bez jakýchkoli deformací plynule přicházet mé čisté tvůrčí energie. Tak mohu i já stabilně pomáhat k niterným posunům lidstva nejvhodnějším směrem. Směrem k jejich Světelnému vzestupu a vlastnímu karmickému vyvázání.

Obraz, který jsi nakreslila, je vhodné pojmenovat – Paprsek harmonických tónů. Děkuji za komunikaci.“ Také děkuji.